Udruzi Portić odobrena Institucionalna podrška Nacionalne zaklade

Zaklada

Nacionalna zaklada za razvoj civilnog društva 23. siječnja 2017. godine objavila je rezultate natječaja za Institucionalnu podršku u 2017. godini. Između 40 organizacija civilnog društva kojima je odobrena Institucionalna podrška, našla se i Udruga za promicanje dobrobiti djece „Portić“.

Upravni odbor Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva na svojoj sjednici održanoj 19. siječnja 2017. godine donio je odluke o odobravanju financijskih sredstava za institucionalne podrške u 2017. godini temeljem natječaja raspisanog u 2016. godini. Na istoj sjednici Upravni je odbor donio odluku i o objavi novog natječaja za dodjelu institucionalne podrške stabilizaciji i/ili razvoju udruga do polovine veljače 2017. godine.